Tutaj jesteś: Strona główna
Ustaw jako stronę startową
Elbląg
Hotel Magdalenka Kruszwica - tanie noclegi!
Menu

Najpiękniejsze miejsca w Polsce


Jastarnia
Informacje ogólne Atrakcje turystyczne Piękno okolic Dane Teleadresowe Mapka
Nasza historia Co? Gdzie? Kiedy?
Atrakcje turystyczne » wróć do listy «

Jastarnia, miasto na wodzieTurystów przyciąga tutaj przede wszystkim unikalna możliwość wypoczynku zarówno nad otwartym Bałtykiem jak i płytkimi i ciepłymi wodami Zatoki Puckiej, specyficzny mikroklimat o właściwościach
hartujących, czyste powietrze z dużą zawartością jodu.

Piękne plaże, doskonałe warunki do żeglowania i windsurfingu, a także tradycje kaszubskie prezentowane podczas licznych imprez kulturalnych,
takich jak: Jastarnicko, Sobótka, Dni Węgorzewa, Dni Kaszubskie.

Żyjący tu od wieków Nordowi Kaszubi po dziś dzień w wyjątkowy sposób pielęgnują swoją kulturę, język i obyczaje, podkreślając etniczną odrębność.

Do dyspozycji naszych gości jest nowoczesna baza noclegowa o różnym standardzie, bogate zaplecze rekreacyjne, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów.
Połowy wędkarskie z rybakami, rejsy kutrami, starymi łodziami żaglowymi, wodolotami i statkami, loty rekreacyjno-widokowe, szkoły windsurfingu i nurkowania, atrakcyjne imprezy kulturalne i sportowe (m.in.: spotkania z Neptunem, „prawdziwy” chrzest morski, regaty katamaranów, wieczory z szantami) oraz rozbrzmiewająca zewsząd muzyka, nie pozostawiają czasu na nudę.

Jastarnia zaprasza przez cały rok.

Po gwarnym i tętniącym życiem okresie letniej kanikuły, przez pozostałą część roku, w nieskrępowany sposób można „zażywać” tu ciszy i spokoju.

Na naszych gości czekają profesjonalnie zorganizowane gabinety fizykoterapii i odnowy biologicznej, solaria, podgrzewane baseny, korty tenisowe, w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Wyludnione uliczki i ścieżki turystyczne zachęcają do spacerów, a przechadzka po pustej plaży w powietrzu przesyconym jodem to znakomity seans terapeutycznyJesień i wiosna to wymarzony okres dla obserwacji ornitologicznych i obcowania z przyrodą.


następna »
Zapraszamy!
Witamy
Niedziela, 20 maja 2018
Strona główna  |  Wiadomości  |  Mapa serwisu
Copyright © 2006 - 2009 VC.TravellingPolska, Wszelkie prawa zastrzeżone